Kurtoğlu Group Merak Edilenler

Oto Servisimiz Hakkında Merak Ettiğiniz Bazı Soruların Cevaplarına Aşağıdan Ulaşabilirsiniz...

Kesinlikle aracınıza en iyi şekilde ve çözüm odaklı olarak müdahele etmekteyiz. Alanında 25 yıllık tecrübesi bulunan uzman ekibimiz ile aracınızın tüm arıza ve sorunlarını sıkıntısız bir şekilde giderip sizlere sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Aracınıza takılan yedek parçalar garantimiz altında olup, yapılan işçilik için ise, yıllar içindeki tecrübemize güvenerek garanti vermekteyiz.
Kurtoğlu Group Özel Oto Servis olarak tüm araç markalarına hizmet vermekteyiz. Profesyonel hizmet, çözüm odaklı yaklaşım ve müşteri memnuniyeti ilkelerimize dayanarak çalışıyor ve tüm araç sorunlarını titizlik ile çözüyoruz!
Aracınızın tamir süresi, mevcut olan arıza çeşidine göre değişiklik gösterebilir. Bu arıza tipine göre vereceğimiz saat yada gün sayısı içerisinde aracınızı size teslim ediyoruz.
Periyodik bakımlarda, aracın mekanik parçalarında oluşan yıpranmalar detaylı olarak kontrol edilir. Motor yağı, hava, yağ ve polen filtreleri vb. periyodik değişim gerektiren sarf malzemeleri ve parçaların değişimi sağlanır. Ayrıca mevsimsel şartlara göre aracın detay kontrolleri de yapılır. Bu nedenle araçlara, üretici firmanın belirttiği sıklıkta (mutlaka yılda en az bir kez olmak üzere) bakım yaptırılmalıdır. Bakımları düzenli olarak yapılan araçların arıza çıkarma ihtimalleri, düzenli bakım görmeyen araçlara göre çok düşük seviyelerdedir. Örnek olarak, hava filtresi değişimi periyodik olarak yapılmayan bir aracın motoruna birim zamanda giren hava miktarı azalacağından, motora gönderilen yakıtın tamamı yakılamayacak; buna bağlı olarak da yakıt tüketimi artıp performansta düşüş meydana gelecektir. Bunlara ek olarak, periyodik servis bakımı aracın ikinci el değerini de yükseltmektedir.
Fiyat politikamız, aracınızın arıza çeşidine göre getirilen yedek parça ve işçilik süresine göre değişiklik göstermektedir.
Kurtoğlu Group Özel Oto Servis Manuel Şanzıman Tamiri

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

Kurtoğlu Group olarak aşağıda listelenen markalarda dahil olamk üzere neredeyse tüm araç markalarına hizmet veriyoruz! Aracınızı getirin profesyonel hizmetin tadını çıkartın!

#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#

Kurtoğlu Group Oto Servis 25 yıllık deneyimle Sizleri Bekliyor!

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ